در مصاحبه با تله فوت/ دیپای: نمی توانم چیزی که دلم می خواهد را بگویم

در مصاحبه با تله فوت/ دیپای: نمی توانم چیزی که دلم می خواهد را بگویم

کد خبر: 1718278/29 زمان: 15:30   1399/08/19 بازدید: 3,286

در مصاحبه با تله فوت

ممفیس دیپای َآشکارا از اینکه تابستان نتوانست راهی بارسلونا شود، ناراضی و ناراحت است.

به گزارش "ورزش سه"، ممفیس دیپای گزینه شماره یک رونالد کومان برای تقویت خط حمله بارسلونا بود اما در نهایت مشکلات مالی بارسا و از سوی دیگر توقعات بالای لیون باعث شد تا انتقال این ستاره هلندی منتفی شود.

قرارداد دیپای با لیون سال بعد به اتمام می رسد و قصد تمدید هم ندارد. طبق قوانین، او از ژانویه می تواند با بارسلونا وارد مذاکره شود و رقم انتقالش نیز قطعا نسبت به تابستان کمتر خواهد بود. با مصدومیت شدید انسو فاتی و دوری 4 ماهه ی او از میادین، به نظر می رسد بارسا حالا مصرتر از همیشه برای جذب دیپای در انتقاللات زمستانی باشد.

image

دیپای در مصاحبه با تله فوت در مورد آینده اش به شکلی مبهم حرف زد و مشخصا هنوز از منتفی شدن انتقالش به بارسا ناراحت است. او در این گفت:« هدف لیون باید کسب جام باشد ولی صادقانه بگویم که نمی توانم حرف هایی که می خواهم را بزنم. چیزی که فکر می کنم و می بینم و آنچه در جریان است را نمی توانم به شکل واضح بیان کنم.»

دیپای که از خریدهای فصل لیون راضی نیست و جاه طلبی لازم را در تیم نمی بیند، ادامه داد:« حرف هایی که می زنم، باید انگیزه ای برای همه بازیکنان تازه وارد باشد. لیون باشگاه کوچکی نیست و باید برای فتح جام ها بجنگد. هر کسی به لیون می آید، باید جاه طلب باشد.

آینده؟ فعلا فقط می توانم بگویم که بازیکن لیون هستم و تا زمانی که پیراهن این باشگاه را به تن دارم، برای موفقیتش تلاش می کنم.»