خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

در استقلال همه چیز گل و بلبل شده/ محمود فکری: علیه من توطئه و کودتا کردند

در استقلال همه چیز گل و بلبل شده/ محمود فکری: علیه من توطئه و کودتا کردند

به گزارش "ورزش سه"، برای محمود فکری هیچ چیز تلخ تر و عذاب آورتر از این نبود که تیمش در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر همواره در میان مدعیان باشد و چند هفته ای هم صدرنشین لقب بگیرد ولی تحت فشار زیادی قرار داشته باشد و در نهایت هم تیمش 26 امتیازی در رتبه های بالایی جدول رده بندی بود که چاره ای جز توافق با مدیران و ترک باشگاه محبوبش پیدا نکرد؛ باشگاهی که هزینه زیادی برای پیوستن به آن در ابتدای فصل متحمل شده بود ولی روزهای بسیار سختی را در آن تجربه کرد.

image

دیدار هفته شانزدهم که میان استقلال و مس رفسنجان در تاریخ 11 اسفندماه برگزار شد، آخرین حضور محمود فکری روی نیمکت آبی پوشان پایتخت نیز ثبت شد، ولی دوری او از فوتبال خیلی طول نکشید و او در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر بار دیگر به عنوان سرمربی نفت مسجد سلیمان به فوتبال بازخواهد گشت و در اولین مسابقه به نقش جهانی می رود که شکست در این ورزشگاه یکی از دلایل اصلی پایان کار او در استقلال شد.

image

محمود فکری بی شک انگیزه های زیادی در بازگشت دوباره به فوتبال خواهد داشت و آنطور که خودش در مصاحبه صحبت کرد، امیدوار است روزی شرایط بازگشتش به استقلال فراهم شود.

البته آنطور که خود فکری می گوید این انتخاب براساس شناخت بوده و در جلسه ای که برای صحبت او با بازیکنان ترتیب داده شده بود، اینطور صحبت کرد:« خیلی خوشحالم در جمع صمیمی تیمی هستم که نقشی در صعودش دارم. به این تیم تعصب دارم و پیگیر نتایج آن بودم. با افتخار قبول کردم در خدمت شما باشم. از مدیران باشگاه و مسئولین شهر تشکر می‌کنم. یکی از دلایلی که وادار شدم یه این تیم بیایم بحث فنی شما بود. در نیم فصل اول نشان دادید توانمند هستید. همیشه گفته‌ام اسم فوتبال بازی نمی‌کند. شما این را به فوتبال ایران ثابت کردید.»

imageسرمربی استقلال همچنان به اعضای کادر فنی خود که در استقلال نیز آنها را همراه خود داشت، ایمان دارد و حنیف عمران زاده مدافع سابق استقلال یکی از دستیاران فعال او در تمرین مسجد سلیمانی ها بود. گفته می شود. فکری قصد داشت مرفاوی را هم با خود به تیم جدیدش ببرد ولی او نپذیرفت تا حالا کادر او کمتر رنگ و بوی استقلالی داشته باشد.

امروز جلسه معارفه محمود فکری به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در شرایطی برگزار شد که او با امیدواری نسبت به آینده این تیم که از 5 بازی گذشته با داریوش یزدی سه تساوی و دو شکست را تجربه کرده، صحبت کرد و البته فراموش نکرد تا از زحمات مجتبی حسینی که تیم بسیار خوبی در مسجد سلیمان گرد هم آورده تشکر کند. فکری معتقد است بازیکنان تیمش در 11 هفته باقی مانده می توانند به کار بزرگشان ادامه بدهند و با اشار به بازی حساس برابر سپاهان در قسمتی از تمرین به آنها گفت:«  حتی وقتی در استقلال بودم قصد داشتیم چند نفر از شما را به آنجا ببریم. شما خودتان را نشان دادید. روندتان را حفظ کنید. انگیزه اول فصل را برگردانید. از بازی سپاهان همه نگاه‌ها به سمت شما می‌آید. از شما خواهش می‌کنم اگر اختلافاتی و سو تفاهماتی وجود دارد آن را کنار بگذارید.»

image

سرمربی سابق استقلال هنوز دوران حضورش در استقلال و خاطرات بدش را فراموش نکرده و در بخشی از صحبت هایش درباره فشار ناشی از حضور در این تیم و سفید شدن موهایش اینطور با ناراحتی صحبت کرد:« ما اکثر عمرمان را در استقلال گذراندیم. یک سری یا نمی دانند یا شاید خودشان را به خواب می زنند. در این مدت هم موهایم کم سفید نشده است؛ فدای سر استقلالی‌ها.»