خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

در آستانه بازی برابر استون ویلا؛/ کلوپ: باید شکست قبلی برابر ویلا را جبران کنیم

در آستانه بازی برابر استون ویلا؛/ کلوپ: باید شکست قبلی برابر ویلا را جبران کنیم

به گزارش "ورزش سه"، پس از باخت در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ برابر رئال مادرید در هفته گذشته، قرمزها بار دیگر باید در لیگ برتر به میدان بروند و فردا در آنفیلد میزبان استون ویلا خواهند بود.

لیورپول در تلاش است تا پس از یک فصل ناکامی و شکست در دفاع از عنوان قهرمانی حداقل بتواند خود را در پایان فصل به تاپ فور برساند و اکنون سه امتیاز با وستهام در رده چهارم جدول فاصله دارد.

استون ویلا این فصل عملکردی عالی داشته و اکنون در رده نهم جدول و تنها دو رده پایین تر از قرمزها قرار دارد. این تیم در ماه اکتبر توانسته بود در یک بازی غیرقابل پیشبینی با نتیجه عجیب 7-2 لیورپول را شکست دهد.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، در آستانه بازی فردا در کنفرانس خبری شرکت کرد و در مورد مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

 

image

 

درباره اینکه آیا این هفته  یک هفته پرفشار است یا هفته فرصت‌ها...

کلوپ: "هر دو. هیچ فرصتی بدون فشار وجود ندارد چرا که ما در بالاترین سطح فوتبال هستیم. می خواهیم که برای چمپیونزلیگ بجنگیم پس باید یا به تاپ فور برسیم که فصل بعد در چمپیونزلیگ حاضر باشیم و یا در همین فصل همچنان در این رقابت ها باقی بمانیم. پس بله این یک فرصت است اما در عین حال فشار هم وجود دارد و باید 100 درصد برای آن آماده شویم.

یک هفته پیش در مورد بازی فوق العاده ای که مقابل آرسنال انجام دادیم صحبت کردیم و واقعا هم یک بازی فوق العاده بود. یک بازی عالی فوتبال بود. چند روز بعد ما تقریباً برعکس یک بازی عالی را برابر رئال مادرید بازی کردیم اما این بازی نباید هیچ تاثیری در بازی فردا با استون ویلا داشته باشد.

 

image

 

آیا این بازی برای جبران شکست سنگین قبلی است یا آن بازی به حساب نمی آید؟

کلوپ: "نه. واضح است که ما آن شب با یک استون ویلای متفاوت بازی می کردیم. نه اینطور نیست که به حساب نیاید. این واقعا فایده ای ندارد اما ما می خواهیم که جبران کنیم. اما باید کمی بعد از بازی با استون ویلا اوضاع را درست می کردیم و جبران می کردیم، یک هفته بعد یا سه هفته بعد باید جبران می کردیم. چیزهای مثل این نباید اتفاق بیافتند. برای ما اتفاق افتاد و بازی واقعا عجیبی بود. من آن بازی را در ذهن دارم اما اینکه چطور قرار است از آن استفاده کنم را هنوز نمی دانم. ولی قطعا باید جبران کنیم.

 

درباره وضعیت استون ویلا در این فصل

کلوپ: "آنها در لیگ اروپا مدعی هستند. آنها تیم واقعا خوبی هستند. سازماندهی خوبی دارند و چند بازیکن جدید هم گرفته اند. در لیگ برتر هم خوب ظاهر شده اند و برای رسیدن به رده اروپایی تلاش می کنند."

 

image

 

آیا در بازی فردا قرمزها به نتایج اخیرشان در آنفیلد فکر می کنند؟

فکر نمی کنم چندان تحت تاثیر نتایج بازی های خانگی قبلی مان باشیم. آنها بازی های متفاوتی بودند. نه فکر نمی کنم به بازی های قبلی فکر کنیم، من که به آن بازی ها فکر نخواهم کرد. این فقط یک فرصت دیگر برای ما است و فرصت خیلی بزرگی هم هست. این بازی سختی است چرا که حریف قدرتمندی داریم. باید برای ارائه یک بازی خوب آماده باشیم. لازم است که بتوانید تصور کنید بازی خوبی را ارائه خواهید داد. اگر بتوانید این کار را بکنید یک قدم بزرگ در مسیر درست برداشته اید و این کاری است که دیروز و امروز سعی در انجام آن داشتیم. فرصت کمی بین بازی ها هست اما به اندازه ای هست که آماده شده شویم."