خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

دبیر: از محمدی و بنا حمایت می‌کنم

دبیر: از محمدی و بنا حمایت می‌کنم

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، علیرضا دبیر در پایان تمرینات تیم ایران در جمع نفرات حاضر گفت: از غلامرضا محمدی و کادر فنی تیم ملی حمایت می‌کنم و معتقدم که محمدی یکی از مربیان برتر کشتی ایران است.

او با اشاره به عملکرد گرایی و ساروی گفت: آن‌ها با کسب سهمیه المپیک و نمایش زیبایی که داشتند میخ خود را کوبیدند و از همین‌جا برای رقیبان خود خط و نشان کشیدند.

دبیر تأکید کرد: اگر می‌خواهید جزو کشتی گیران برتر دنیا باشید و در المپیک به موفقیت برسید، گرفتن سهمیه نباید برای شما سخت باشد و اگر به فکر کسب مدال المپیک نیستید بهتر است به دنبال کسب سهمیه هم نروید.

رییس فدراسیون کشتی با اشاره به این که محمد بنا و غلامرضا محمدی زحمات فراوانی را برای آمادگی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد کشیده‌اند، گفت: به عنوان رییس فدراسیون کشتی از سرمربیان تیم‌های ملی حمایت می‌کنم.

وی خطاب به کشتی گیران گفت: از همین جا شایستگی‌های خود را نشان دهید و برای کسب موفقیت نیت خود را خالص کنید و تمام تمرکزتان روی مسابقات و کشتی‌های‌تان باشد و برای کسب موفقیت از خدا کمک بخواهید.

دبیر در پایان خاطرنشان کرد: کشتی پرافتخارترین ورزش ایران در المپیک‌هاست و مهم‌ترین چیز برای ما کسب مدال المپیک است و اگر قرار است کشتی گیری در المپیک مدال نگیرد به دنبال کسب سهمیه نیز نرود.

عباس جدیدی نماینده کشورمان در انتخابات شورای آسیا نیز در این دیدار حضور داشت.