خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

داوودی: وقتی داور گفت خطا تعجب کردم

داوودی: وقتی داور گفت خطا تعجب کردم

کد خبر: 1729883/34 زمان: 16:39   1399/10/17 بازدید: 3,942

بهزاد داوودی بازیکنی بود که در دقایق پایانی بازی نساجی با پیکان به محمود قائد رحمتی پاس گل داد اما این گل از سوی داور بازی مردود اعلام شد.

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن که به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شده بود در اینباره می گوید: بر این عقیده ام در برخی از صحنه ها داور باید با درک درست صحنه را سوت بزند. من به هوا بلند شدم و چون زودتر از بازیکن پیکان به توپ رسیدم محمود قا ئد رحمتی را در عمق خط دفاعی دیدم و به او پاس دادم و توپ تبدیل به گل شد اما تنها چیزی که در این صحنه باورم نمی شد این بود که داور گل را مردود اعلام کند. کمک داور گفت من بازیکن پیکان را هل دادم یا او را شارژ کردم؛ داور اگر فوتبال بازی کرده باشد متوجه می شود من همزمان نمی توانستم دو کار انجام بدهم. هم بازیکن حریف را شارژ کنم هم روی بازی مستقیم پاس دقیق به محمود قا ئد رحمتی بدهم. من محمود قائد رحمتی را دیدم که در فضای خوبی قرار دارد و زمانی که به هوا بلند شدم پرش بلندی داشتم و تنها چیزی که ذهن من را اشغال کرده بود پاس دقیق به او بود و هیچ کس را در این بین ندیدم که بخواهم روی او خطایی کنم. سوال اساسی من از داور این است. من اگر بازیکن پیکان را هل دادم یا او را شارژ کردم او چرا به عقب افتاد؟ خب این صحنه به کنار؛ در خصوص پنالتی ها چه اتفاقی رخ داد که داور نزدیک به صحنه آنها را ندید؟ من می گویم اشتباهات سهوی است اما این اشتباهات سهوی به ضرر تیم ما تمام شد.

داوودی در پایان گفت: ما برای برد وارد میدان شدیم. بعد از گل اول دست کم دو موقعیت گل خوب دیگر داشتیم که متاسفانه از آن بهره نبردیم و در نهایت با اشتباهات داوری باختیم. اما اگر موقعیت هایمان در نیمه اول تبدیل به گل می شد اشتباهات داوری نمی توانست مانع از باخت ما شود. جای نگرانی نیست. روند خوبی را در پیش گرفته ایم و در دو بازی آتی خانگی با شکست حریفان و ضعیت خوبی در جدول رده بندی پیدا می کنیم و دل مردم هم شاد می شود.

نویسنده: حسام الدین فتحعلیان