خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

خواهد به سر آید، شب هجران/ بهار آمد دلم در انتظار است

خواهد به سر آید، شب هجران/ بهار آمد دلم در انتظار است

کاربران در شبکه اجتماعی دلنوشته‌های خود در فراق و دلتنگی حضرت مهدی (عج) را منتشر کردند.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، روزهای جمعه‌ به حضرت ولی عصر (عج) تعلق دارد. انتظار فرج نیز از جمله وظایف و فضائل مهم شیعیان است و هر کسی در حد توان خود به آن عمل می‌کند و برای رسیدن به فرج ایشان در مسیر درست گام برمی دارد.


از این رو شیعیان جمعه‌ها در فراق امام حی و حاضرشان، برای سلامتی او دعا می‌کنند و تعجیل در ظهورش را از خداوند درخواست می‌کنند. این جمعه نیز بسیاری از کاربران فضای مجازی، با انتشار هشتگ «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج» دلنوشته‌های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و با امام زمانشان عاشقانه درد و دل کردند.
بیشتر بخوانید

در ادامه تعدادی از دلنوشته‌های عاشقان مهدی موعود را مشاهده خواهید کرد:


خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟خواهد به سر آید، شب هجران تو یانه؟


انتهای پیام/