خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

تولید اولین اسکوتر برقی NIU با ویژگی‌های بسیار جالب

تولید اولین اسکوتر برقی NIU با ویژگی‌های بسیار جالب

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت NIU، که سازنده موتور‌های الکتریکی محبوب و مقرون به صرفه است، از اولین اسکوتر برقی خود رونمایی کرد. این وسیله نقلیه جدید دو چرخ، از تابستان امسال در چین، اروپا و آمریکای شمالی در دسترس خواهد بود.


این اسکوتر که NIU Kick Scooter نام دارد در دو مدل Pro و Sport به بازار عرضه خواهد شد. این وسیله نقلیه کوچک طوری تنظیم شده که در ایالات متحده، سرعت مدل پرو این اسکوتر ۱۹.۸ مایل بر ساعت باشد و مدل اسپورت آن با حداکثر سرعت ۱۷.۴ مایل بر ساعت حرکت کند. در اروپا هم، حداکثر سرعت تنظیم شده هر دو نسخه ۲۵ کیلومتر بر ساعت (۱۵.۵ مایل بر ساعت) خواهد بود.


اسکوتر پرو با یک بار شارژ ۷.۵ ساعته، می‌تواند ۳۱ مایل (۵۰ کیلومتر) مسیر را بپیماید، در حالی که مدل اسپورت با شارژ ۵.۵ ساعته ۲۵ مایل (۴۰ کیلومتر) برد خواهد داشت.


تولید اسکوتر NIU KICK SCOOTER در دو نوع، حرفه‌ای و ورزشی


برای پیشرانه این اسکوتر برقی NIU، از یک موتور ۳۵۰ وات و پکیج باتری لیتیوم یونی ۴۸۶ وات ساعت (برای اسکوتر Pro kick) استفاده شده است، در حالی که مدل Sport با موتور ۳۰۰ وات و بسته باتری ۳۶۵ وات ساعت، تأمین نیرو خواهد شد.


تولید اولین اسکوتر برقی NIU


هر دو اسکوتر مخصوص بچه‌ها، مقاوم در برابر آب، تاشو و دارای اتصال برنامه از طریق بلوتوث و ترمز احیاگر هستند. ارزان‌ترین نسخه این اسکوتر از قیمت ۵۹۹ دلار آغاز می‌شود، اگرچه شرکت NIU هنوز جزئیات بیشتری در مورد قیمت گذاری آن منتشر نکرده است.


پیش فروش اسکوتر در ژوئن ۲۰۲۱ آغاز می‌شود، برنامه تحویل کالا در ایالات متحده و اروپا برای ژوئیه ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است. تک فروشی جهانی آن هم در آگوست ۲۰۲۱ آغاز می‌شود، که می‌توان از طریق اینترنت یا نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های NIU در اروپا و آمریکای شمالی این اسکوتر را خرید.
بیشتر بخوانیدانتهای پیام/