خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

توضیح پلیس فتا درباره ویدیوی کامیون شیر

توضیح پلیس فتا درباره ویدیوی کامیون شیر

توضیح پلیس فتا درباره ویدیوی کامیون شیربه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ داود معظمی گودرزی از شناسایی و دستگیری ۳ نفر از افرادی که در یک خودروی حمل لبنیات در حال پر کردن بطری‌های شیر با آب در یکی از خیابان‌های تهران بزرگ بودند، خبر داد.
وی افزود: به دنبال انتشار یک نماهنگ از یک خودرو حمل لبنیات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اقدام نامتعارف افراد حاضر در ویدئو در خصوص پر کردن بطری‌های شیر با آب و پلمب مجدد بطری ها، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت و کارشناسان این پلیس ضمن شناسایی افراد مرتبط با موضوع ۳ نفر از این اشخاص را به پلیس فتا تهران بزرگ منتقل کردند.
رییس پلیس فتا پایتخت ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد هر ۳ نفر از عوامل توزیع شیر در شهر تهران بودند و تمام بطری‌های شیر که در ویدئو مشاهده می‌شود بعنوان محصول‌های مرجوعی و تاریخ گذشته بوده است و این افراد قصد داشتند با اضافه کردن اب به آن‌ها و افزایش تعداد بطری‌ها از شرکت تولید این محصول‌ها سوء استفاده کنند.
سرهنگ داود گودرزی خاطرنشان کرد: هیچکدام از این بطری‌های پر شده در بین شهروندان توزیع نشده است و این افراد تنها ساعاتی پس از این اقدام، با تلاش خادمان مردم در پلیس فتا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شده اند و تحقیقات تکمیلی دارد.