توزیع هزار ماسک در میان دانش آموزان زابل و زاهدان/ لزوم تصویب قانون برای رفاه بیشتر پرستاران

توزیع هزار ماسک در میان دانش آموزان زابل و زاهدان/ لزوم تصویب قانون برای رفاه بیشتر پرستاران

 ایمان سرگزی عضو هئیت موسس گروه جهادی شهید سلیمانی و فعال سابق دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: این روزها شاهد جولان کرونا هستیم و تنها مدافعان سلامت و کادر درمان در حال جهاد و از خودگذشتگی هستند اما متاسفانه شاهد عدم همکاری مردم در بحث پیشگیری از از این ویروس هستیم.

وی افزود: متاسفانه علاوه بر کرونا مشکلات مالی نیز گریبان‌گیر پرستاران و کادر درمان شده است. حق لباس، مسکن  و سایر مزایا یک عدد ثابت مانده و طی چند سال گویا تغییری نداشته است و همان هم با تاخیر چند ماهه وبعضا یک ساله پرداخت می شود.

این فعال دانشجویی گفت: از دولت و مجلس درخواست می‌شود به جای بخشیدن مالیات و عوارض سلبریتی‌ها که جز هزینه برای کشور چیز دیگری نداشته، پرستاران زحمت کشی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند از مالیات معاف شوند زیرا آنها حتی از جان خود هم گذشته اند تا به مردم خدمت کنند.

وی با اشاره به لزوم جذب بیشتر پرستار در شرایط کنونی افزود: توقع ما از مجلس تصویب قوانین جهت آسایش بیشتر پرستاران است.

عضو هئیت موسس گروه جهادی شهید سلیمانی گفت: گروه جهادی کوچک ما در این ایام جهت کاهش بخشی از مشکلات کادر درمان اقدام به توزیع هزار عدد ماسک در بین دانش آموزان شهرهای زابل و زاهدان کرد، در این برنامه آقای طالبی مسئول بازرسی وزارت کشور هماهنگی و مساعدت کردند که از زحمات ایشان کمال تشکر وقدر دانی را داریم.

انتهای پیام/