خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

تمرکز ایران کیش روی پرداخت‌های غیرحضوری نقطه قوت این شرکت است

تمرکز ایران کیش روی پرداخت‌های غیرحضوری نقطه قوت این شرکت است

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، علی کشوری شاد عضو هیئت مدیره ایران کیش با بیان این مطلب و اشاره به طرح زمرد بانک تجارت گفت: طرح زمرد یک زیست بوم هویت دیجیتال بانک تجارت است که خدمات بانکداری دیجیتال مخصوصاً در حوزه مشتریان خرد در آن پیاده سازی می‌شود. در این طرح از احراز هویت دیجیتال و سایر فرایندها و فناوری‌های به روز استفاده می‌شود که ایران کیش آن را اجرایی کرده است. من فکر می‌کنم یکپارچگی موجود بین بانک و شرکت ایران کیش باعث خواهد شد تا خدمات بهتری ارائه شده و پشتیبانی‌های مستحکم‌تری از ایران کیش انجام شود.

وی افزود: شرکت ایران کیش در سال ۹۹ در مسیری که خیلی از زیر ساخت‌های آن از قبل آماده شده بود گام برداشت. این مسیر به سمت تعالی حرکت می‌کند. قطعاً باید بنا به شرایط اقتصادی و حوزه‌ای که شرکت در آن کسب و کار انجام می‌دهد شاهد تحولات و یا رویکردهایی متناسب با آن باشیم.

کشوری شاد گفت: مسئله‌ای مانند کرونا از جمله مواردی است که بر حجم فعالیت اقتصادی جامعه اثر گذاشت. اما از طرفی دیگر فرصت‌هایی را نیز در کسب و کار به وجود آورد. یکی از آن فرصت‌ها، ایجاد فضای بیشتر برای فناوری‌های نوین بود که ایران کیش برنامه ریزی های ویژه ای در این زمینه صورت داد. در حال حاضر از سویی بانک تجارت و ایران کیش همراهی‌ها و تعاملاتشان با یکدیگر از همیشه بیشتر شده است. تمام این ها باعث بهبود می‌شوند.

عضو هیئت مدیره ایران کیش افزود: شکل تراکنش‌های ایران کیش مورد استقبال بانک هاست. شاخص‌های مناسبی از این بابت دارد که برای بانک‌ها جذاب است. یکی از ویژگی‌های آن مبلغ بالای تراکنش‌ها به جای تعداد تراکنش هاست که هزینه‌های بانک را کاهش می‌دهد. در کنار این نیز ایران کیش همواره از حمایت بانک تجارت برخوردار بوده است. ایران کیش خودش نیز جزو شرکت‌های بزرگ پرداخت به شمار می‌آید و از این حیث هم دارای اعتبار است.

کشوری شاد درباره سهامداران خرد این شرکت گفت: ما به عنوان هیئت مدیره در شرکت هیچ گاه سهامداران خرد را نادیده نگرفتیم، همیشه سعی کردیم سود آوری پروژه‌ها تضمین شده باشد. سعی کردیم حق سهامدار جز، همیشه حفظ شود. من فکر می‌کنم در همه جلسات این موضوع مدنظر بوده است. هیچ گاه کاری نمی‌کنیم که سهامدار جز متضرر شود.

وی افزود: شرایط اقتصادی باعث شد تا تدوین استراتژی‌های شرکت را جدی تر از همیشه در دستور کار قرار دهیم. در برنامه‌ها سناریوهای متفاوت را مد نظر داریم. سناریوهایی که ممکن است به واسطه اش شرایط سخت اقتصادی داشته باشیم، بنابراین باید فرصت‌ها و تهدیدها را به خوبی بشناسیم. با تمامی این احوال من به سال ۱۴۰۰ خوش بین هستم. از سویی پروژه‌هایی که ایران کیش شروع کرده است، پروژه‌هایی نیست که دچار چالش جدی شوند و از همه مهمتر شرکت به توسعه در حوزه فناوری‌های نو متمرکز شده است. حوزه‌ای که حتی در شرایط سخت برای شرکت سود آورند. برای همین برایند نگاه من نسبت به آینده مثبت است؛ هرچند باید به خوبی فرصت‌ها و تهدیدها را شناخت.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.