تصویری تلخ از فرزند محیط‌بانی که چند روز پیش شهید شد/ عکس متفاوت بازیگران «گاندو» به مناسبت تولد بازیگر «رسول»

تصویری تلخ از فرزند محیط‌بانی که چند روز پیش شهید شد/ عکس متفاوت بازیگران «گاندو» به مناسبت تولد بازیگر «رسول»

به گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، رصد زندگی شخصی و فعالیت هنری هنرمندان و چهره‌های معروف هنری برای طرفداران و دنبال‌کنندگان این حوزه می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. با پیدایش شبکه‌های اجتماعی مختلف و دسترسی آسان به آن برای کاربران از طریق تلفن‌های همراه حالا این امکان فراهم شده است تا آن‌ها بتوانند از فعالیت‌های بازیگر محبوب خود مطلع شوند.


این روز‌ها چهره‌های هنرمند عرصه موسیقی، سینما و تلویزیون و … یک یا چند صفحه شخصی و عمومی در شبکه‌های اجتماعی مختلف دارند و از این طریق شبانه‌روز با کاربران و هواداران خود ارتباط مستمر و دو طرفه‌ای برقرار می‌کنند.
بیشتر بخوانیددر ادامه می‌توانید بخشی از فعالیت‌های هنرمندان سینما، تلویزیون و موسیقی در فضای مجازی را مشاهده کنید. 

مجید نوروزی، ایفاگر نقش رسول در سریال پرمخاطب «گاندو» به مناسبت سالروز تولد سی سالگی‌اش، پست زیر را در صفحه خود به اشتراک گذاشت.


/

پندار اکبری، بازیگر سریال «گاندو» نیز به مناسب تولد دوست و همکارش، تصویری از خود و سایر بازیگران این سریال را در فضای مجازی منتشر کرد.


/

مجید واشقانی، هنرپیشه سینما  و تلویزیون، تصویر جالبی که خود آن را به ثبت رسانده بود را در صفحه اجتماعی‌اش به اشتراک گذاشت.


/

افسانه چهره آزاد، هنرپیشه باسابقه و بازیگر سریال «احضار» که قرار است شب های ماه رمضان از شبکه یک سیما پخش شود، با انتشار تصویری از پدرش در فضای مجازی نوشته‌ای درباره او به اشتراک گذاشت.


"باباجانم ....الو.....الوچرا صداتون ندارم....۱۱ساله که دیگه صدای بابام ونشنیدم اخه ما عادت داشتیم روزی چند بار باهم حرف بزنیم.....هرفکری که داشتم اول به باباجانم میگفتم وازشون نظر میخواستم وبابام بدون اینکه بخوان نظرشون تحمیل کنن با متانت گوش میکردن و بقیه ماجرا....حالاتو این ۱۱سال من باهاشون حرف میزنم و میدونم گوش میکنن و کمکم میکنن ولی صداشون وندارم..........روحت شاد باباجانم"


/


امیرحسین رستمی، بازیگر شناخته شده تلویزیون در آخرین فعالیت مجازی خود، تصویری از پسر محیطبان شهید که با شلیک گلوله شکارچیان غیرمجاز به شهادت رسید را به اشتراک گذاشت.


/

پیمان طالبی، مجری برنامه «طبیب» با انتشار استوری زیر درصفحه‌‎اش از مردم خواست برای کسانی که خود یا عزیزانشان درگیر اعتیاد شده‌اند دعا کنند تا به زندگی عادی برگردند.


/

سیما تیرانداز، که بیشتر با نقش انیس در سریال «ستایش» شناخته می‌شود نوشته‌ای را در استوری صفحه مجازی خود منتشر کرد.


/انتهای پیام/