خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

تجمع هواداران نفت آبادان علیه مدیرعامل (عکس)

تجمع هواداران نفت آبادان علیه مدیرعامل (عکس)

کد خبر: 1747762/4 زمان: 23:17   1400/01/18 بازدید: 1,351

شرایط در تیم آبادانی چندان خوب پیش نمی‌رود و بعد از استعفای پورموسوی اکنون این تیم کانون حواشی شده است.

به گزارش ورزش سه، شاید لغو بازی برابر استقلال را یک اتفاق مثبت در شرایط کنونی بتوان برای صنعت نفت آبادان دانست. جایی که مشکلات این تیم باعث شده آنها در کانون حواشی بزرگی قرار گیرند. تیمی که در نیم فصل اول با مدیریت کادرفنی توانسته بود در جمع مدعیان حاضر شود و در چند مقطع نیز صدرنشینی را تجربه کرد، اکنون با اوج گرفتن مشکلات مالی در مسیر سقوط به رده‌های پایین قرار گرفته است.

اولین ترکش مشکلات مالی دامن کادرفنی را گرفت و سیروس پورموسوی که بیشتر بازیکنان را به این تیم آورده بود، با توجه به حل نشدن مشکلات مالی و مطالبات آنها و البته عدم تقویت مناسب در نیم فصل تصمیم به استعفا گرفت تا شوک بزرگی به هواداران وارد شود. هرچند این استعفا امروز توسط هیات مدیره این باشگاه رد شد و آنها با وعده تامین بودجه لازم برای پرداخت به بازیکنان از پورموسوی خواستند به کار خود ادامه دهد.

با این حال هواداران پرشور نفت آبادان امروز در تجمعی که جلوی ساختمان باشگاه و همچنین اداره کل ورزش داشتند با اعتراض نسبت به نحوه مدیریت این باشگاه خواهان کناره‌گیری عیسی‌زاده شدند. هواداران صنعت نفت آبادان با اشاره به تامین منابع مالى و بودجه برای دیگر تیم وابسته به وزارت نفت (نفت مسجدسلیمان) مدعی‌اند که عیسی‌زاده طی مدت طولانی حضورش در راس مدیریت این باشگاه همواره در تامین منابع مالی لازم برای رقابت در لیگ را از آنها دریغ کرده است. مشکلات مالی صنعت نفت آبادان خصوصا از فصل گذشته که با جدایی دراگان اسکوچیچ و ستاره‌های این تیم همراه بوده، هواداران آبادانی را از دستیابی به رویای بزرگی که در این فصل هم دنبال می‌کردند دور کرده و باید دید در ادامه شرایط برای طلایی‌پوشان به چه شکل دنبال خواهد شد و باید شاهد چه تغییراتی در این تیم بود.

image

image