خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

تاوان وقت تلف کردن؛/ درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس)

تاوان وقت تلف کردن؛/ درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس)

کد خبر: 1747987/1 زمان: 09:54   1400/01/20 بازدید: 3,909

تاوان وقت تلف کردن؛

در دیدار شب گذشته آژاکس برابر رم در لیگ اروپا، تیم میزبان نتیجه را 2-1 واگذار کرد اما این بازی شاهد اتفاق عجیبی نیز بود.

به گزارش "ورزش سه"، رم دیشب در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا توانست آژاکس را در خانه 2-1 شکست دهد. بازی تا آخرین دقایق با گل های دقیقه 39 دیوی کلاسن برای آژاکس و لورنزو پلگرینی در دقیقه 57 برای رم، مساوی پیش می رفت اما گل دقیقه 87 ایبانیز پیروزی را به اردوی ایتالیایی ها آورد.

 

image

 

ریکاردو کالافیوری، مدافع رم، اما شب سختی را در این بازی سپری کرد؛ او در پایان بازی قربانی عصبانیت توپ جمع کن آژاکس از نتیجه بازی شد و پسر هلندی توپ را به صورت او کوبید و هم یک کارت زرد از داور بازی دریافت کرد.

در این صحنه توپ به اوت رفته بود و کالافیوری برای پرتاب اوت قدم‌زنان به کنار زمین رفت، اما توپ جمع کن به جای اینکه توپ را به آرامی برای او پرتاب کند، با تمام قدرتی که داشت توپ را به صورت کالافیوری کوبید.

 

image

 

 

image

 

کالافیوری که به شکل قابل درکی از این حرکت توپ جمع‌کن عصبانی شده بود در ادامه از داور هم کارت زرد گرفت تا به رغم برد تیمش بازی را با ناراحتی به پایان برساند.

 

کالافیوری پس از بازی گفت: "در آن لحظه به خیلی چیزها فکر کردم... خوشبختانه توانستم خونسردی خودم را حفظ کنم. می توانم بگویم دیدن اینکه حریف درچنین موقعیتی وقت تلف کند، اعصاب من را هم به هم خواهد ریخت. نمی گویم که به او احترام می گذارم، اما درکش می کنم."