خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

بعد از جنجال محرومیت شش ماهه/ آل کثیر و سردترین شادی گل تاریخ (عکس)

بعد از جنجال محرومیت شش ماهه/ آل کثیر و سردترین شادی گل تاریخ (عکس)

کد خبر: 1748117/4 زمان: 21:33   1400/01/20 بازدید: 14,421

بعد از جنجال محرومیت شش ماهه

بازگشت بعد از شش ماه برای مهاجم سرخ‌ها در آستانه حضور در لیگ قهرمانان آسیا با گل همراه بود.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس آنقدر موقعیت از دست داده که کمتر کسی برای موقعیت دقیقه 90+1 نیم‌خیز شود. کمال توپ را نگه می‌دارد و به آل کثیر پاس عمقی نمی‌دهد، عالیشاه از سمت راست در حال فرار است و خیلی زود به صفحه نمایشگر تلویزیون می‌رسد، صاحب توپ که می‌شود، انتظار خیلی ها این است که ضربه مستقیم به دروازه بزند و احتمالا یک کرنر بگیرد اما...

image

یک بغل پای ساده از عیسی کافی بود تا خیال قرمزها از آخرین لحظات بازی راحت شود. از این‌که حملات جسته گریخته نساجی غافلگیرشان نخواهد کرد و البته از این‌که طلسم ناکامی مهاجمان شکسته شده. همه منتظرند تا خوشحالی پس از گل مهاجم جنوبی پرسپولیس را ببینند ولی دیگر خبری از یاد کردن برادرزاده پنج شش ساله نیست و آل کثیر ترجیح می‌دهد که خوشحالی‌اش را با عالیشاه که فداکاری کرد و ترجیح داد آل کثیر با موقعیت تک به گل مواجه شود، تقسیم کند.

image

مهاجم محروم پرسپولیس به عالیشاه که می‌رسد دستش را محکم به دست او می‌زند و بعد با فشار هرچه بیشتر، کاپیتان دوم قرمزها را در آغوش می‌گیرد و چشم هایش را می‌بندد تا خاطره علیرضا بیرانوند از سیو پنالتی رونالدو و خواب چند لحظه ای در حالی که توپ را در آغوش گرفته، به یاد بیاید. از لحظه‌ای که بیرانوند می‌گفت یادش رفته بود که در این دنیاست و در موقعیت بی وزنی به سر می‌برد. احتمالا آل کثیر هم چنین وضعیتی داشت.

image

بعد قرمزپوشان دیگر هم به جمع دو نفره اضافه می‌شود و به عیسی آل کثیر تبریک می‌گویند. تبریک این‌که بالاخره روزهای سخت را پشت سر گذاشت و در اولین بازی برای پرسپولیس در ورزشگاه آزادی پایش به گلزنی باز شد و حالا با روحیه بالا و فشار کمتر مسافر هند خواهد شد تا گل ششم را در بازی‌های آسیایی بزند.

image

پس از این‌که خوشحالی های جمعی به پایان می‌رسد و هم‌تیمی‌ها به زمین خودی برمی‌گردند، آل کثیر تنها که می‌شود پیراهن پرسپولیس را بالا می‌زند تا بخش آخر خوشحالی اش را به این شکل ادامه دهد. لحظاتی بعد بوسه‌ای هم به پیراهن سرخ می‌زند تا علاقه اش را به هواداران پرسپولیس نشان دهد؛ هوادارانی که در شش ماه اخیر به پای او نشستند و حالا زمان جبران برای مهاجم جنوبی فرا رسیده.

image

image