خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

برگزاری رویداد Google I / O 2021 به صورت مجازی

برگزاری رویداد Google I / O 2021 به صورت مجازی

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پاندمی ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ بیشتر رویداد‌های حضوری در سراسر جهان را لغو کرده، به طوری که شرکت Google قصد داشت کنفرانس توسعه دهندگان I / O خود را به طور کامل لغو کند. اما خوشبختانه امسال این رویداد را در صحنه خواهیم دید و تفاوتش با سال‌های قبل این است در یک صحنه مجازی خواهد بود و همه افراد می‌توانند در آن شرکت کنند. این رویداد از ۱۸ تا ۲۰ مه برگزار خواهد شد؛ که برای ثبت نام از هم اکنون فرصت دارید در این رویداد شرکت کنید.


رویداد Google I / O ۲۰۲۱ سخنرانی‌های اصلی و کارگاه‌های آموزشی با موضوع "اخبار شرکت و محصولات" را برگزار می‌کند. کاربران باید در جلسات پرسش و پاسخ با راهنمایی مربیان ثبت نام کنند و رویداد‌های AMA با "کارشناسان محصولات Google" برگزار می‌شود. همچنین در سایتی دیگر با نام Meetups برگزار خواهد شد، جایی که شرکت کنندگان می‌توانند با یکدیگر در "تالار‌های گفتگوی تسهیل شده" چت کنند. احتمالا شرکت گوگل در این رویداد از محصولات نرم افزاری و سخت افزاری جدید خود رونمایی کند.


برگزاری رویداد Google I / O 2021 بصورت مجازی


همه می‌توانند به سیستم وارد شوند و  از Google در مورد موضوعات برگزیده سوال خواهد بپرسند، علاوه بر این اگر رویداد در گوشه‌ای از صفحه کاربر قرار بگیرد، رویداد می‌تواند اعلان‌های سفارشی را برای کاربر ارسال کند. یک پازل با کارت پانچ نیز وجود دارد و با راهنما‌یی‌هایی که برای حل آن وجود دارد، کاربران می‌توانند در طول مراسم آن را حل کنند. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر در این مراسم باید تا زمان برگزاری آن صبر کرد.
بیشتر بخوانیدانتهای پیام/