خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

برنده به‌جای ساکت و گل محمدی (عکس)

برنده به‌جای ساکت و گل محمدی (عکس)

کد خبر: 1748009/34 زمان: 11:43   1400/01/20 بازدید: 1,661

بازی پرسپولیس و نساجی برای دقایقی یک نقطه اشتراک داشت؛ حضور مربیان هر دو تیم روی سکوها.

به گزارش "ورزش سه"، البته یحیی گل محمدی از ابتدای بازی نظاره گر تلاش شاگردانش از روی سکوها بود به این خاطر که تعداد کارت های زرد دریافتی اش از داوران به عدد چهار رسیده بود و برای این بازی حق نشستن روی نیمکت تیمش را نداشت اما ساکت الهامی زمانی به سکوها تبعید شد که از سوی محمد حسین زاهدیفرد داور بازی از روی نیمکت اخراج شد.

image

یحیی گل محمدی نکته جالب اینکه بیشتر بازی را ایستاده تماشا کرد و بیشتر نگران این بود که همانند بازی با شهر خودرو شاگردانش موقعیت ها را هدر دهند و نتوانند به سه امتیاز بازی دست پیدا کنند و فاصله با سپاهان بیشتر شود اما شاگردانش این بار در سایه از دست دادن موقعیت ها  دوبار به گل رسیدند. اما ساکت الهامی این بار بدون هیاهو و با سکوت اخراج شد و زمانی که به روی سکوها آمد با آرامش خاصی بازی را دنبال کرد شاید به این بهانه که باید منطقی بود و عدم کسب امتیاز در برابر قهرمانی چهار دوره اخیر و در استادیوم آزادی طبیعی است و تیمش یارای امتیاز گیری از پرسپولیس را نداشت و شاید هم داشت به بازی های بعدی فکر می کرد.

image

تقابل ساکت الهامی و یحیی گل محمدی؛ ساکت که در تیم پدیده دستیار یحیی گل محمدی بود بعد از حضور در تراکتور هم با یحیی گل محمدی تقابل داشت و جالب اینکه فصل گذشته هم در استادیوم آزادی از سوی داور بازی اخراج شده بود.