خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

بازگشت ملی‌پوش‌ها و زوج جدید خط حمله؛/ ترکیب تهاجمی پرسپولیس در بازی نساجی

بازگشت ملی‌پوش‌ها و زوج جدید خط حمله؛/ ترکیب تهاجمی پرسپولیس در بازی نساجی

به گزارش ورزش سه، بار دیگر پرسپولیس پیش از حضور در لیگ قهرمانان آسیا برابر نساجی مازندران باید قرار گیرد و البته اینبار برخلاف بازی قبل از فینال دوره قبلی، دو تیم برابر یکدیگر حاضر خواهند شد.

در روزی که یحیی گل‌محمدی به دلیل محرومیت ناشی از دریافت چهارمین کارت خود در این فصل در کنار نیمکت حاضر نیست، ساکت الهامی که سابقه همکاری با وی را دارد در بازگشت به لیگ برتر با هدایت نساجی روبروی سرخپوشان قرار خواهد گرفت. 

پرسپولیس در این بازی همانند دیدار برابر پدیده مشهد، فرشاد فرجی را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نخواهد داشت و دیگر نفرات باانگیزه‌اش آماده رقابت برای حضور در ترکیب اصلی خواهند بود.

حامد لک که سابقه حضور در نساجی را در کارنامه دارد و این بازی از جهات خاصی برایش از اهمیت زیادی برخوردار است در ترکیب اصلی حاضر خواهد بود و امیدوار است پیش از حضور در آسیا کلین شیتی دیگر در کارنامه‌اش ثبت کند.

با رفع مصدومیت سید جلال حسینی او در کنار محمدحسین کنعانی زادگان زوج خط دفاعی پرسپولیس را شکل خواهند داد. در سمت راست نیز سیامک نعمتی حاضر خواهد بود و در سمت چپ نیز سعید آقایی به میدان خواهد رفت

در خط میانی پرسپولیس احمد نوراللهی در کنار میلاد سرلک دیگر بازیکنی که سابقه حضور در نساجی را در کارنامه قرار دارد به میدان می‌رود و سیامک نعمتی و مهدی ترابی دیگر نفرات مدنظر یحیی گل‌محمدی برای این بازی خواهند بود. ترابی و نوراللهی در کنار سرلک به عنوان نفرات آماده این روزهای ترکیب پرسپولیس از بالاترین انگیزه برای موفقیت سرخپوشان در این جدال محسوب می‌شوند و باید دید برنامه‌های تاکتیکی ساکت الهامی برای مهار خط میانی قدرتمند پرسپولیس به چه شکل خواهد بود.

وحید امیری و شهریار مغانلو نیز در خط حمله پرسپولیس حاضر خواهند بود. مغانلو که در آخرین تقابلش با نساجی مازندران با ثبت دبل عملکرد خوبی به جا گذاشته، امیدوار است طلسم گلزنی‌اش را در این بازی بشکند و با روحیه مناسب آماده دیدارهای آسیایی شود.

ترکیب پرسپولیس

حامد لک

سیدجلال حسینی

محمدحسین کنعانی زادگان

سیامک نعمتی

سعید آقایی

میلاد سرلک

احمد نوراللهی

سیامک نعمتی

مهدی ترابی

وحید امیری

شهریار مغانلو