خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

ایبرا روی پرده نقره ای؛/ زلاتان ستاره سینما می‌شود

ایبرا روی پرده نقره ای؛/ زلاتان ستاره سینما می‌شود

کد خبر: 1747969/1 زمان: 23:35   1400/01/19 بازدید: 1,604

ایبرا روی پرده نقره ای؛

زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی میلان، قرار است سال آینده در فیلم آستریکس و اوبلیکس در کنار ستاره های هالیوودی نقش آفرینی کند.

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیمویچ در آستانه چهل سالگی شاید بالاخره به این فکر افتاده باشد که در سال های پس از بازنشستگی از فوتبال به چه کاری خواهد پرداخت؟ زلاتان که به ادعاهای عجیب و غریب و حضور پر سر و صدا و رفتار منحصر به فردش مشهور است، احتمالا نمی تواند خودش را در نقش یک ایجنت اتوکشیده و باسیاست و یا یک کارشناس فوتبال تصور کند. با عادتی که ایبرا به رک گویی و بیان بی پرده افکارش دارد، ظرف یک هفته شغلش به عنوان کارشناس فوتبال را از دست خواهد داد!

با اعلام این خبر غافلگیرکننده که زلاتان به زودی برای اولین بار به نقش آفرینی در سینما خواهد پرداخت، به نظر می رسد که ستاره سوئدی نیز اخیرا به همین موارد فکر می کرده است.

 

image

 

نشریه سینمایی ددلاین اعلام کرده است که ابراهیموویچ در فیلم "آستریکس و اوبلیکس: امپراطوری میانه" جلوی دوربین خواهد رفت. آستریکس و اوبلیکس پنجمین سریال شناخته شده و محبوب فرانسوی زبان است و احتمالا شما هم در کودکی با شخصیت های آن آشنا شده باشید.

 

image

 

زلاتان امروز در توییتر خود نیز این خبر را اعلام کرده است. او در کنار چندین شخصیت هالیوودی دیگر از جمله ماریون کوتیارد، هنرپیشه معروف فرانسوی و وینسنت کسل، در این فیلم به نقش آفرینی خواهند پرداخت و در نقش شخصیتی به نام آنتی ویروس ظاهر خواهد شد. این فیلم قرار است در فرانسه و مراکش تصویربرداری شود.

 

image

 

ابراهیموویچ اولین ستاره فوتبالی نیست که بخت خود را روی پرده نقره ای می آزماید، پیش از او دیوید بکام، وینی جونز،فرانک لبوف و کریس کامارا نیز در فیلم های سینمایی به نقش آفرینی پرداخته اند.

در حال حاضر اما هواداران میلان امیدوارند که رفتن ابراهیموویچ به سینما حواس او را از بازی های سرنوشت سازی که برای رسیدن به چمپیونزلیگ پیش روی این تیم است، پرت نکند. روسونری هم اکنون، با چهار امتیاز بیشتر از ناپولی در رده پنجم جدول، در جدول سری آ دوم است.