خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

"او می تواند بهترین مهاجم جهان شود"/ پیشبینی لواندوفسکی درباره آینده هالند

کد خبر: 1747977/1 زمان: 00:44   1400/01/20 بازدید: 5,932

"او می تواند بهترین مهاجم جهان شود"

این روزها شایعات زیادی مبنی بر پیوستن ارلینگ هالند، ستاره دورتموند، به یکی از تیم های لیگ برتر به گوش می رسد و رابرت لواندوفسکی، ستاره بایرن مونیخ، نیز در این باره صحبت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، رابرت لواندوفسکی باور دارد که ارلینگ هالند می تواند به بهترین مهاجم جهان تبدیل شود. هالند از زمانی که در سال 2020 به دورتموند پیوست، در 37 بازی خود در بوندسلیگا 34 گل به ثمر رسانده است و همواره رقابت شدیدی بین او لواندوفسکی در جریان بوده و بسیاری این دو را با هم مقایسه می کنند.

با وجودی که ستاره نروژی تنها 12 ماه در آلمان بازی کرده اما هالند ممکن است دوباره تن به جا به جایی بدهد و ایجنت او، ارلینگ هالند، به دنبال یافتن مقصدی تازه برای او است. بارسلونا، رئال مادرید، منچسترسیتی، منچستریونایتد، چلسی و لیورپول همه مشتاق امضای قرارداد با این مهاجم با استعداد 20 ساله هستند.

 

image

 

هالند نقشی حیاتی در تلاش دورتموند برای رسیدن به رده چمپیونزلیگی در بوندسلیگا بوده هر چند هنوز مشخص نیست که این تیم موفق به این کار شود. به رغم نبرد سختی که بین هالند و لواندوفسکی برای کسب عنوان آقای گلی بوندسلیگا در جریان است اما ستاره لهستانی بایرن مونیخ از بازی برابر هالند و رقابت با او لذت می برد.

 

image

 

لواندوفسکی گفت: "هالند بازیکن بزرگی است. او استعداد و توانایی عظیمی دارد و هنوز بسیار جوان است. هر بار چهره اش را می بینم متوجه می شوم که چقدر تشنه گلزنی است. در آینده او قطعا این شانس را دارد که بهترین مهاجم جهان شود.

اما گاهی اوقات وقتی همه چیز دارد خوب پیش می رود، واقعا آسان نیست. اما او با سن کم گل های زیادی زده است. بازی کردن در بوندسلیگا عالی است و خیلی خوب است که چنین بازیکنان جوانی را در این لیگ می بینیم و با آنها قیاس می شویم.

او بازیکنی است که می تواند بهترین باشد، اما من هم قصد دارم برای سال های زیادی در بالاترین سطح بازی کنم، پس خوشحالم که چنین جایگاهی دارم و از جایی که هستم راضی ام."