انسداد محور کندوان تا ساعت 17 امروز/ثبت بیشترین تردد در آزادراه کرج-تهران

انسداد محور کندوان تا ساعت 17 امروز/ثبت بیشترین تردد در آزادراه کرج-تهران

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* انسداد محور کندوان تا ساعت 17 امروز

وی با اشاره به انسداد محور چالوس تا ساعت 17 امروز به دلیل عملیات راهداری، از تردد روان در محورهای هراز‌، فیروزکوه‌، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک خبر داد.

* سهم 16.5 درصدی وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 

محرابی‌نیا اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2272 دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل 4.2 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 16.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

‌* ‌ آزادراه کرج-تهران با 130 هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده کشور‌

وی اضافه کرد: بیشترین تردد‌ در شبانه‌روز گذشته در آزادراه‌ کرج-تهران با 120 هزار تردد ثبت شد و پس از آن‌ آزادراه‌ تهران-کرج با بیش از 116 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با بیش از 111 هزار تردد، پرترددترین جاده کشور بود.

* انسداد 6 جاده به دلیل نبود ایمنی

وی اظهار داشت: محور کندوان حد فاصل کیلومتر 35 تا 55 محدوده دزدبن تا هزارچم‌ در استان مازندران  روزهای 19 و 20 آبان‌ماه و همچنین روزهای 25، 26 و 27 آبان از ساعت 6 صبح تا 17، به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها یادآور شد: در حال حاضر کماکان محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده فرعی شمشک - دیزین، جاده شهداد - نهبندان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود و محور‌‌ خرم‌آباد - پلدختر به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

انتهای پیام/ب