خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

انتصاب محمود هاشمی و وحید آرایی در سازمان بسیج اساتید کشور

انتصاب محمود هاشمی و وحید آرایی در سازمان بسیج اساتید کشور

به گزارش حوزه تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، طی احکام جداگانه‌ای از سوی مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور و سرپرست معاونت تربیت و آموزش این سازمان منصوب شدند.

* هاشمی سرپرست معاونت تربیت و آموزش بسیج اساتید شد

بر همین اساس، با حکم مجتبی زارعی، سیدمحمود هاشمی رییس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید کشور منصوب و طی مراسمی معارفه شد.

 

image

 

در مراسم معارفه هاشمی از زحمات مهران طهماسبی معاون سابق تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید کشور در دوران مسئولیتش قدردانی شد.

در متن حکم سرپرست معاونت تربیت و آموزش بسیج اساتید آمده است:

« برادر بسیجی جناب آقای دکتر سید محمود هاشمی

با توجه به شایستگی‌ها، تعهد و تجارب ارزنده و به موجب این حکم جنابعالی به سمت سرپرست معاونت تربیت و آموزش منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند قادر متعال نصب العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.

توجه به اصول مهم "نوسازی " و "تحول آفرینی هدفمند و انقلابی" در شناخت وظایف سازمانی، مبنا قرار دادن نگاه مساله محور اثربخش و جامعه گرایانه در برنامه‌ها و فعالیت‌ها و کاربست تفکر انتقادی و آینده پژوهانه از الزامات فعالیت‌های این دوره سازمان بسیج اساتید می‌باشد.

ضروری است جنابعالی و مجموعه همکاران ان معاونت با بهره‌مندی از ظرفیت‌های گرانسنگ جامعه علمی و دانشگاهی برمبنای سند تحول راهبردی سازمان و در جهت تحقق ماموریت‌های محوله پیوست حرکت نمایید.»

*  وحید آرایی معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور شد

همچنین مجتبی زارعی رییس سازمان بسیج اساتید کشور در حکم دیگری وحید آرایی را به عنوان معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور منصوب کرد.

 

image

 

وحید آرایی دارای دکترای علوم سیاسی (گرایش سیاستگذاری عمومی) از دانشگاه تهران و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است.

در مراسم معارفه آرایی از زحمات نورالله قیصری در دوران مسئولیتش به عنوان معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید قدردانی شد. 

در متن حکم مسئولیت معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید آمده است:

« برادر بسیجی جناب آقای دکتر وحید آرایی 

با توجه به شایستگی‌ها، تعهد و تجارب ارزنده و به موجب این حکم جنابعالی به سمت معاونت پژوهش و فناوری منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند قادر متعال نصب العین قرار دادن تقوای الهی و تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.

توجه به اصول مهم "نوسازی " و "تحول آفرینی هدفمند و انقلابی" در شناخت وظایف سازمانی، مبنا قرار دادن نگاه مساله محور اثربخش و جامعه گریانه در برنامه‌ها و فعالیت‌ها و کاربست تفکر انتقادی و آینده پژوهانه از الزامات فعالیت‌های این دوره سازمان بسیج اساتید می‌باشد.

ضروری است جنابعالی و مجموعه همکاران ان معاونت با بهره‌مندی از ظرفیت‌های گرانسنگ جامعه علمی و دانشگاهی برمبنای سند تحول راهبردی سازمان و در جهت تحقق ماموریت‌های محوله پیوست حرکت نمایید.» 

انتهای پیام/