خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

اعمال محدودیت ها در ایلام برای حفظ سلامت مردم است

اعمال محدودیت ها در ایلام برای حفظ سلامت مردم است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری ظهر امروز جمعه به صورت سرزده و نامحسوس از مبادی ورودی و بازار شهر ایلام بازید کرد و از نزدیک در جریان نحوه اجرای مصوبات و دستورالعمل‌های ستاد کرونا توسط مسئولان و چگونگی رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم قرار گرفت.

وی در ادامه ضمن تشکر از تلاش مجموعه عوامل نیروی انتظامی، پلیس راه و دیگر دست‌اندرکاران ستاد کرونا، افزود: به رغم اینکه سختی‌های مردم را درک می‌کنیم اما برای حفظ سلامت و جان آنان ناچار به اعمال محدودیت‌های کرونایی هستیم و در این مسیر لازم است مردم بیشتر همکاری کنند.

استاندار ایلام با عنوان این مطلب که سلامت مردم خط قرمز است، هشدار داد: قطعاً کوتاهی در اجرای مصوبات ستاد کرونا پیگرد قانونی دارد و تنها به چند تذکر و توبیخ خلاصه نمی‌شود.

رئیس ستاد استانی مبارزه با کرونا افزود: باید ظرف دو هفته پیش رو از این بحران کرونایی خطرناک خارج شویم و برای این مهم نیازمند نظارت و اجرای دقیق و کامل مصوبات و دستورالعمل‌های ستاد کرونا توسط مسئولان و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم هستیم.

وی در ادامه خواستار همکاری بیشتر مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی شد و گفت: تمام تلاش ما برای سلامتی مردم است و اینجا می‌طلبد که مردم بیشتر با حضور نیافتن در اجتماعات، عدم شب نشینی و دورهمی خانوادگی و … به سلامت خود کمک کنند.