خبرگزاری چهل بیست نیوز " />

ادامه اختلال‌های کلاب هاوس عادی نیست؛ ایجاد اختلال عمدی حبس در پی دارد

ادامه اختلال‌های کلاب هاوس عادی نیست؛ ایجاد اختلال عمدی حبس در پی دارد

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات می‌گوید اختلال کلاب‌هاوس در شبکه همراه اول، ایرانسل و مخابرات ایران به ما گزارش شده و بررسی‌ها حاکی از صحت گزارش‌ها دارد. تا الان می‌توانم اینگونه بگویم که ادامه این اختلال‌ها عادی نیست.


 هادیان اعلام می‌کند آنچه ما اطلاع داریم بحث انسداد کلاب‌هاوس در کارگروه تعیین مصادیق حتی مطرح هم نشده و تا کنون از صدور حکم قضایی هم در این باره اطلاعی نداریم و چنین حکمی نیز به وزارت ارتباطات واصل نشده است. وی تاکید می‌کند اپراتورهای مذکور در پاسخ سازمان تنظیم مقررات، دریافت حکم یا اختلال عمدی را رد می‌کنند در حالی که شواهد حاکی از وجود اختلالی جدی است.


مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات معتقد است به هر حال، مبنا قانون است و ایجاد اختلال عمدی مطابق قانون مجازات اسلامی تا دو سال حبس در پی دارد. اگر اثبات شود اختلال انجام شده عمدی است، مرتکبان این اقدام با مجازات قانونی مواجه خواهند بود.


این در حالی است که مدیرکل حوزه ریاست مدیرعامل همراه اول در «کلاب هاوس»، این اختلال‌ها را رد کرده و گفته است: هیچ حکم یا دستوری مبنی بر فیلتر کلاب‌هاوس به ما واصل نشده است. ما اختلالی در همراه اول نداریم.
بیشتر بخوانیدانتهای پیام/