آیین تقدیر و تشکر و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت در شرکت مخابرات

آیین تقدیر و تشکر و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت در شرکت مخابرات

آیین تقدیر و تشکر و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت در شرکت مخابراتبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، صبح روز سه شنبه، ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۹، آیین تقدیر و تشکر و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران در ساختمان مرکزی این شرکت با حضور ویدیوکنفرانسی مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل و مدیران حوزه بازرسی مناطق و همچنین با حضور معاونین مدیرعامل و مدیران کل ستادی شرکت مخابرات ایران برگزار شد.


صدری در این آیین بر عملکرد موثر حوزه بازرسی در تمام ابعاد شرکت اشاره کرد و اظهار داشت: حوزه بازرسی به عنوان بازوی قدرتمند شرکت در جهت تحقق اهداف و برنامه هاست. مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از حوزه بازرسی به عنوان مامن قابل اعتماد کارکنان و سایر ذینفعان شرکت یاد کرد و افزود: یقینا این حوزه برای شنیدن و رسیدگی به مشکلات و احیانا شکایات مراجعه کنندگان بسیار قابل اعتماد بوده و بر اساس خط مشی که دارد در اسرع وقت می‌تواند در خصوص رفع آن گام‌های موثری بردارد.


بر اساس این گزارش، در ادامه مراسم، حمید رضوانی به ارائه شمه‌ای از عملکرد و فعالیت دفتر مرکزی بازرسی در دوران تصدی خود پرداخت و از حمایت‌های مدبرانه مهندس صدری تقدیر و تشکر کرد. گفتنی است، مهندس صدری به صورت ویدیوکنفرانسی از تلاش‌های حمید رضوانی، مشاور مدیرعامل و مدیرکل پیشین دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران تقدیر و ناصر شهبازی را به عنوان مدیرکل جدید این حوزه معرفی کرد. لازم به ذکر است، آقای حمید رضوانی به سمت مدیر مرکز بازرسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.
بیشتر بخوانیدانتهای پیام/